Arganový sérum Green Light 100 ml Zobraziť väčší náhľad.

Arganové vlasové sérum Green Light Luxury Seta D´Argan 100 ml

0130226

Nový

Vzácny kozmetický elixír krásy, ktorý regeneruje, vyživuje a rozjasňuje vlasy. Okamžite sa vstrebáva a zaplňuje medzery vo vlasoch, ktoré vznikajú pôsobením tepla pri stylingových úpravách alebo vonkajšími negatívnymi vplyvmi. Jeho vysoko výživné zložky nezanechávajú vo vlasoch žiadne zbytky a dávajú im silu, lesk a ochranu.

Viac detailov

Skladom

24,14 €

Viac info

Obsah: 100 ml

Popis:

Arganové sérum Green Light Luxury Seta D´argan je vzácny kozmetický elixír krásy, ktorý regeneruje, vyživuje a rozjasňuje vlasy. Okamžite sa vstrebáva a zaplňuje medzery vo vlasoch, ktoré vznikajú pôsobením tepla pri stylingových úpravách alebo vonkajšími negatívnymi vplyvmi. Jeho vysoko výživné zložky nezanechávajú vo vlasoch žiadne zbytky a dávajú im silu, lesk a ochranu. Efektívne vlastnosti argánového oleja potvrdily vedecké štúdie, v ktorých sa zdôrazňuje bohatý obsah prírodného vitamínu E, vitamínu A, vitamínu F, esenciálnych mastných kyselín, kyseliny linolovej, omega 3 a omega 6 mastných kyselín. Vďaka týmto zložkám získavajú suché, krehké a poškodené vlasy okamžitú silu, hydratáciu a výživu. So svojou jemnou zmyselnou vôňou a ľahkou nemastnou štruktúrou je vhodný pre všetky typy vlasov. Vyživuje vlasové vlákna, dodáva im vitalitu a lesk bez ich zaťaženia.

Použitie:

Aplikujte primerané množstvo do umytých a uterákom vysušených vlasov. Nanášajte od stredu dĺžky vlasov až ku končekom. Vysušte vlasy fénom alebo ich nechajte prirodzene uschnúť. Olej Seta D´argan môžete použiť na suché nepoddajné vlasy alebo pre zjemnenie suchých končekov.

30 ďalší výrobky v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: