Tvarujúci fluid Compagnia Del Colore Frizz Free Curl Zobraziť väčší náhľad.

Tvarujúci fluid Compagnia Del Colore Frizz Free Curl 200 ml

0052104

Nový

Tvarujúci fluid pre kontrolu a usmernenie vlnitých vlasov, ktorým dáva prirodzenú a flexibilnú kontrolu. Po jeho použití sú vlasy hebké na dotyk a ľahko sa rozčesávajú. Je ideálny pre tvarovanie účesov prstami, skrotenie nepoddajných, rozlietaných vlasov a k vytvoreniu dokonalých kučier. 

Viac detailov

17,65 €

Viac info

Obsah: 200 ml

Popis:

Tvarujúci fluid pre kontrolu a usmernenie vlnitých vlasov, ktorým dáva prirodzenú a flexibilnú kontrolu. Po jeho použití sú vlasy hebké na dotyk a ľahko sa rozčesávajú. Je ideálny pre tvarovanie účesov prstami, skrotenie nepoddajných, rozlietaných vlasov a k vytvoreniu dokonalých kučier. Fluid je vhodný pre všetky typy vlasov, ale hlavne pre kučeravé, vlnité a zkrepatené vlasy. Dáva im prirodzený zdravý vzhľad a trblietavý lesk. Možno použiť spoločne s uhladzujúcimi a stylingovými prípravkami, ktoré dočasne narovnávajú a uhladzujú vlasy.

Použitie: Malé množstvo fluidu rozotrite v dlaniach a nanášajte na vlhké vlasy, ktoré potom prečesávajte od polovice dĺžky ku končekom, nechajte uschnúť alebo vysušte difuzérom.

30 ďalší výrobky v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: