Sada na depiláciu RO.IAL Zobraziť väčší náhľad.

Sada na depiláciu RO.IAL Ohrievač depilačného vosku + 2x vosk 100 ml + papierky 100 ks

0063045

Nový

Upozornenie: Posledný kus na sklade!

18,57 €

Viac info

Popis:

Sada na depiláciu. 1  depilátor RO.IAL, 2 x depilačný vosk so širokou hlavou, 1 x balenie 100 ks depilačné papieriky 7 x 20 cm.

Depilačný vosk s hlavou 100 ml

Popis:

Prírodný depilačný vosk s hlavou s obsahom včelieho vosku na depiláciu so širokou hlavicou je vhodný na depiláciu väčších častí tela. Je vhodný na všetky typy pleti a pre odstránenie silných a tvrdých chĺpkov na tele.

Použitie:

K rozohriatie vosku použite ohrievač vosku, v ktorom je vosk rozpustený po 30 - 40tich minútach. Na pokožku sa vosk nanáša pomocou hlavice roll-on, ktorá je súčasťou obalu vosku. Pred aplikáciou na pokožku vyskúšajte teplotu vosku / nesmie byť príliš horúci /, a potom ho naneste na potrebné miesto. Na aplikovaný vosk pritlačte depilačné papierik a trhnite proti smeru rastu chĺpkov. Na odstránenie vosku z pokožky použite olej po depilácii.

Depilačné papierky:

Popis:

Depilačné papieriky o veľkosti 7 x 20 cm. 100 ks v balení.

Použitie:

Prúžok depilačného papierika použite ihneď po nanesení depilačného vosku, priložte a pretrite rúk v smere rastu chĺpkov. Pri odstraňovaní depilačného papierika kožu pridržte. Odstraňujte rýchlym ťahom proti smeru rastu chĺpkov a pri povrchu kože. Ak by bol papierik pri odstraňovaní vzpriamený, chĺpky by sa odstránili bez korienkov.

Depilátor:

Popis:

Tento depilátor slúži na zohrievanie depilačného vosku.
Hmotnosť 212 gramov. 50/60 Hz, 220V - 240V, 40W

9 ďalší výrobky v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: