Nočný krém s hodvábom, beta-glukánom a argánovým olejom RYOR Zobraziť väčší náhľad.

Nočný krém s hodvábom, beta-glukánom a argánovým olejom RYOR 50 ml

0140599

Nový

Reštrukturalizačný nočný krém s argánovým olejom, ASC III, hydrolyzovaným hodvábom a beta-glukánom cielene pôsobia na tvorbu kolegénu, čím dochádza k výraznému omladeniu pokožky. Vhodný pre všetky vekové kategórie. S obsahom vzácneho bio-argánového oleja.

Viac detailov

Upozornenie: Posledný kus na sklade!

9,75 €

Viac info

Obsah: 50 ml

Popis:

Reštrukturalizačný nočný krém s argánovým olejom, ASC III, hydrolyzovaným hodvábom a beta-glukánom cielene pôsobia na tvorbu kolegénu, čím dochádza k výraznému omladeniu pokožky. Vhodný pre všetky vekové kategórie. S obsahom vzácneho bio-argánového oleja. Lipozóm ASC III stimuluje tvorbu kolagénu v mieste aplikácie. Beta-glukán eliminuje pôsobenie voľných radikálov. Hodvábne proteíny zabezpečujú hydratáciu.

Argánový olej alebo "marocké zlato" je jedným z najdrahších a najvzácnejších olejov na svete. Argánový olej sa lisuje z plodov stromu argánia trnitá, a to len v jednej oblasti na celom svete - v juhozápadnej časti Maroka. To omedzuje produkciu oleja a navyšuje jeho cenu. Argánový olej obsahuje dvojnásobné množstvo antioxidačných látok ako bežne používaný olivový olej. Argánový olej má vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín, vitamín E, skvalenu a ďalšie kozmetické a výživové významné látky, ktoré chránia pokožku pred poškodením. Pokožka bude po použití svieža, hydratovaná, vypnutá a vrásky budú redukované. Argánový olej je veľmi dobre znášaný a prijímaný pokožkou celého tela. Argánový olej je vhodný aj pre ošetrenie vlasov, kedy zlepšuje ich štruktúru a umožňuje regeneráciu, obzvlášť na rozštiepené končeky. Rada Argánový lej má široký rozsah a je vhodná pre všetky vekové kategórie a typy pleti vrátane citlivej.

16 ďalší výrobky v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: