Denný krém s kyselinou hyalurónovou a argánovým olejom Zobraziť väčší náhľad.

Denný krém s kyselinou hyalurónovou a argánovým olejom RYOR 50 ml

0140598

Nový

Ľahko vstrebateľný denný krém s argánovým olejom, kyselinou hyalurónovou a xylitolovým komplexom zaručuje celodennú hydratáciu.

Viac detailov

Upozornenie: Posledný kus na sklade!

9,20 €

Viac info

Obsah: 50 ml

Popis:

Ľahko vstrebateľný denný krém s argánovým olejom, kyselinou hyalurónovou a xylitolovým komplexom zaručuje celodennú hydratáciu. Vhodný pre všetky vekové kategórie. S obsahom vzácneho bio-argánového oleja. Cielený efekt kyseliny hyalurónovej a xylitol-komplexu zaručuje hydratáciu pleti a redukciu drobných vrások. Extrakt z morských rias pleť upokojuje a pôsobí proti začervenaniu.

Argánový olej alebo "marocké zlato" je jedným z najdrahších a najvzácnejších olejov na svete. Argánový olej sa lisuje z plodov stromu argánia trnitá, a to len v jednej oblasti na celom svete - v juhozápadnej časti Maroka. To omedzuje produkciu oleja a navyšuje jeho cenu. Argánový olej obsahuje dvojnásobné množstvo antioxidačných látok ako bežne používaný olivový olej. Argánový olej má vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín, vitamín E, skvalenu a ďalšie kozmetické a výživové významné látky, ktoré chránia pokožku pred poškodením. Pokožka bude po použití svieža, hydratovaná, vypnutá a vrásky budú redukované. Argánový olej je veľmi dobre znášaný a prijímaný pokožkou celého tela. Argánový olej je vhodný aj pre ošetrenie vlasov, kedy zlepšuje ich štruktúru a umožňuje regeneráciu, obzvlášť na rozštiepené končeky. Rada Argánový lej má široký rozsah a je vhodná pre všetky vekové kategórie a typy pleti vrátane citlivej.

16 ďalší výrobky v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: