Rekonštrukčná rada Green Light RE-CO šampón 300 ml + krém 250 ml + olej 250 ml + sérum 50 ml Zobraziť väčší náhľad.

Rekonštrukčná rada Green Light RE-CO šampón 300 ml + krém 250 ml + olej 250 ml + sérum 50 ml

1111234

Nový

Rekonštrukčný program, ktorý začína v salónoch a končí doma. V dôsledku každodenného znečísťovania a stresu, vlasy strácajú objem a lesk. Výsledkom sú suché, vyčerpané vlasy. Green Light ponúka to pravé rekonštrukčné ošetrenie vlasov.

Viac detailov

Upozornenie: Posledný kus na sklade!

71,72 €

Viac info

Rada obsahuje:

Rekonštrukčný šampón 300 ml

Rekonštrukčný krém 250 ml

Rekonštrukčný olej 250 ml

Rekonštrukčné sérum 50 ml

Popis:

Rekonštrukčný program, ktorý začína v salónoch a končí doma. V dôsledku každodenného znečísťovania a stresu, vlasy strácajú objem a lesk. Výsledkom sú suché, vyčerpané vlasy. Green Light ponúka to pravé rekonštrukčné ošetrenie vlasov. Nová RE-CO rada hlboko reštrukturalizuje a opravuje vlasovú štruktúru pomocou štyroch vysoko účinných  prípravkov: šampón, krém, olej a rekonštrukčné sérum. RE-CO je Reštrukturalizačný program v štyroch krokoch.

1. Očista

Rekonštrukčný šampón

Nová receptúra rekonštrukčného šampónu s jemnými povrchovo aktívnymi látkami čistí vlasy, pričom rešpektuje ich prirodzenú fyziológiu. Keratín s rôznymi molekulovými hmotnosťami vlasy vyživuje od korienkov ku končekom, a zároveň regeneruje vlasovú pokožku. Extrakt zo zeleného čaju, slnečnicový olej, vitamín PP a hydrolyzovaný keratín zaručujú objem a hebkosť už po prvom použití.

Použitie: Aplikujte na poškodené oblasti a dôsledne masírujte. Nechajte pôsobiť 3 – 5 minút. Staroslivo vypláchnite vlažnou vodou.

2. Výživa

Rekonštrukčný olej

Olej je obohatený hydrolyzovaným keratínom, výťažkami zo zeleného čaju, vitamínom PP a slnečnicovým olejom. Dáva okamžitý lesk, vitalitu a objem opotrebovaným a poškodeným vlasom. Používa sa ako intenzívna starostlivosť po umytí vlasov RE-CO šampónom a pred použitím RE-CO krému.

Použitie: Nanášajte po celej dĺžke vlasov až ku končekom. Starostlivo vmasírujte a nechajte pôsobiť 5 minút. Dôkladne opláchnite. U ošetrených a obzvlášť poškodených vlasov po umytí RE-CO šampónom vlasy dôkladne vysušte uterákom, aplikujte na ne olej, ktorý vmasírujte do vlasov až do jeho úplného absorbovania. Nechajte pôsobiť 5 minút a potom dôkladne opláchnite.

3. Kondícia

Rekonštrukčný krém

Krém je obohatený o hydrolyzovaný keratín rôznych molekulárnych hmotností, zeleným čajom, vitamínom PP a slnečnicovým olejom. Poškodeným vlasom navracia prirodzenú štruktúru a dodáva im vysoký lesk a hebkosť.

Použitie: Po umytí vlasov  RE-CO šampónom a ošetrení rekonštrukčným olejom RE-CO naneste krém na uterákom vysušené vlasy po ich celej dĺžke až ku končekom. Pri ošetrení obzvlášť namáhaných a poškodených vlasov pridajte 5 ml RE-CO boosteru do každých 40 ml RE-CO krému. Zmes starostlivo vmasírujte do vlasov a nechajte pôsobiť 5 – 8 minút. Dôkladne opláchnite.

4. Rekonštrukcia

Rekonštrukčné sérum

Koncentrované sérum s keratínom a kolagénom, ktoré zintenzívni a urýchli reštrukturalizáciu, poskytne vlasom ochranu a spevní keratín. Antioxidačné vlastnosti extraktu zo zeleného čaju a vitamínu PP chráni vlasy pred volnými radikálmi, zatiaľ čo slnečnicový olej poskytuje kompaktnosť a pevnosť keratínu.

Použitie: K dosiahnutiu optimálnych výsledkov pridajte približne 5 ml RECO boosteru k 40 ml RE-CO krému. Dobre premiešajte a naneste na vlasy. Nechajte pôsobiť 5 - 8 minút. Dôkladne opláchnite.

30 ďalší výrobky v rovnakej kategórii: