Nový Kadernícke nožnice Kiepe Gold Ergo 2451 - 5,5´ Zobraziť väčší náhľad.

Kadernícke nožnice Kiepe Luxury Premium Silver 2452 - 5,5´

0100585

Nový

Kiepe 2452 Luxury Premium SILVER sú klasické kadernícke nožnice s veľkosťou 5,5' (14 cm). Vyrobené z japonskej nerezovej tvrdenej ocele Aisi 420. Diamantom brúsené ostrie.

Viac detailov

Skladom

Upozornenie: Posledný kus na sklade!

78,94 €

Viac info

Popis:

Kiepe 2452 Luxury Premium SILVER sú klasické kadernícke nožnice s veľkosťou 5,5' (14 cm). Vyrobené z japonskej nerezovej tvrdenej ocele Aisi 420. Diamantom brúsené ostrie. Ergonomický tvar pre ľahký strih. Odnímateľné krúžky, podpera pre malíček. Regulovaný prítlak.

Prevádzame servis na tieto nožnice (brúsenie, nastavenie, ..).

Firma Kiepe professional ponúka produkty do celého sveta 60 rokov. Vášeň, inovácie a technológie sa tu stretávajú a vytvára jedinečné produkty - nástroje, ktoré sú odborníkmi v oblasti "Krásy". Kiepe professional sa môže pochváliť v súčasnosti svetovou širokú distribúciu, ktorá sa dotýka na všetkých kontinentoch s koncentráciou v najväčších európskych mestách. Každý výrobok je jedinečný a schopný svojou kvalitou, dizajnom a tradíciou slúžiť nám všetkým. MADE IN ITALY.

Náš tip:
Pri nákupe kaderníckych nožníc Kiepe Luxury Premium Silver 2452 máte dopravu ZDARMA.30 ďalší výrobky v rovnakej kategórii: