Amoené Lavosept dezinfekčný roztok na koži trnka 200 ml Zobraziť väčší náhľad.

Amoené Lavosept dezinfekčný roztok na koži trnka 200 ml

0170129b

Nový

Lavosept roztok je alkoholová dezinfekcia vhodná na častú a opakovanu dezinfekciu kože. Vďaka svojej baktericídne, fungicídne a virucidné účinnosti má univerzálne uplatnenie, napr. V zdravotníckych, veterinárnych a sociálnych zariadeniach.

Viac detailov

7,00 €

Viac info

Obsah: 200 ml

Popis: 

Lavosept roztok je alkoholová dezinfekcia vhodná na častú a opakovanú dezinfekciu kože. Vďaka svojej baktericídnej, fungicídnej a virucídnej účinnosti má univerzálne uplatnenie, napr. v zdravotníckych, veterinárnych a sociálnych zariadeniach. 

Eliminuje baktérie, vírusy, vláknité huby, plesne a kvasinkové huby, ako sú mikroorganizmy Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Candida albicans, Aspergillus niger, či mnohé obalené RNA vírusy. Vďaka obsahu hydratačných a vyživujúcich zložiek kožu chránia a nevysušuje ju. 

Použitie: 

Liek sa používa neriedený. Naneste na pokožku v dostatočnom množstve a nechajte zaschnúť. Pre hygienickú dezinfekciu rúk nechajte roztok pôsobiť po dobu 30 sekúnd. Pre chirurgickú dezinfekciu rúk aplikujte roztok opakovane po dobu 5 minút (2 x 2,5 minúty). Prípravok nie je vhodný pre dezinfekciu poranenej kože a otvorených rán. 

5 ďalší výrobky v rovnakej kategórii: