Melír Compagnia Del Colore Compatta BLUE 500 g Zobraziť väčší náhľad.

Melír Compagnia Del Colore Compatta BLUE 500 g

0031150

Nový

Melírovací prášok Compagnia Del Colore Bleach Powder Dust Free BLUE Vďaka svojim zložkám ako jojobový olej a keratín, ktoré sú bohaté na prírodné antioxidanty, chránia pred voľným radikálmi a spomaľujú bunkové starnutie. Jojobový olej je prirodzený regulátor kožného mazu.

Viac detailov

Skladom

22,64 €

Viac info

Popis:

Obsah: 500 g

Melírovací prášok Compagnia Del Colore Bleach Powder Dust Free BLUE Vďaka svojim zložkám ako jojobový olej a keratín, ktoré sú bohaté na prírodné antioxidanty, chránia pred voľným radikálmi a spomaľujú bunkové starnutie. Jojobový olej je prirodzený regulátor kožného mazu. Je známy pre mimoriadne hydratačné a výživné účinky. Keratín preniká pokožkou do kôry, obnovuje vlhkosť vlasov. Melír umožňuje zosvetliť o 6 - 7 odtieňov, zatiaľ čo je stále šetrný k vlasom. Je formulovaný tak, aby kontrastoval a neutralizoval žlté tóny. Vďaka svojmu bezprašnému zloženiu pri miešaní s peroxidom nenapučí ani nepráši. Ľahko sa mieša. Nezasychá a zostáva krémový, navyše hydratuje vlasy. Neutralizuje žlté tóny. Neobsahuje konzervačné látky.

Použitie:

Pomer miešania 1“2 s oxidačnou emulziou 20,30,40, doba pôsobenia 30-50 min. Kontrolujte priebeh odfarbovania a zosvetľovania. Nutné dodržiavať váhový pomer.

27 ďalší výrobky v rovnakej kategórii: