Lokňovač Cera Deep Waver B2372 Zobraziť väčší náhľad.

Lokňovač Cera Deep Waver B2372

012385

Nový

Lokňovač na vlasy Cera Deep Waver. LCD displej, maximálna teplota 230 ° C, 3 m dlhý otočný kábel, dokáže revitalizovať poškodené vlasy pomocou kryštálov turmalínu.

Viac detailov

Skladom

Upozornenie: Posledný kus na sklade!

48,00 €

Viac info

Popis:

Lokňovač na vlasy Cera Deep Waver.

LCD displej, maximálna teplota 230 ° C, 3 m dlhý otočný kábel, dokáže revitalizovať poškodené vlasy pomocou kryštálov turmalínu.

KERAMICKÝ POVRCH vysokej kvality s obsahom kryštálov turmalínu dovoľuje generovať negatívne prírodné ióny a infračervené lúče, čím dodáva prídavné vykurovanie. To znamená kratší čas kulmovanie, revitalizuje a uhladzuje aj poškodené vlasy, ktoré sa potom viac lesknú a sú veľmi hebké. Pôsobí antistaticky.

Charakteristika turmalínu:
Turmalín je robustný a odolný drahokam s unikátnou schopnosťou ionizujúce infračervené žiarenie. Zahrievaním a trením sa konce kryštálov nabíjajú opačným elektrickým nábojom a sú tak prírodným zdrojom negatívnych iónov. Táto prítomnosť kryštálov v povrchu kulmy garantuje bezkonkurenčný výkon vďaka ktorému je kulma absolútne unikátny. Tajomstvo spočíva v prírodnom zdroji negatívnych iónov, ktoré pôsobia na pokožke a vytvára tak hladký a hodvábny efekt na vlasoch. Navyše turmalím eliminuje statickú elektrinu vo vlasoch.

17 ďalší výrobky v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: