Arganová sada Green Light Argan Velvet šampón 250 ml + maska 200 ml + krém 100 ml + kozmetická taška Zobraziť väčší náhľad.

Arganová sada Green Light Argan Velvet maska 200 ml + krém 100 ml

1111224

Nový

Luxusná zamatová rada s rýdzim organickým arganovým olejomKompletný exkluzívny sortiment pre lesk, výživu a ochranu vlasov i pokožky.

Viac detailov

Skladom

64,22 €

Viac info

Popis:

Luxusná zamatová rada s rýdzim organickým arganovým olejomKompletný exkluzívny sortiment pre lesk, výživu a ochranu vlasov i pokožky.

Výzkumné a vývojové laboratória Green Light vyvinuli 100% organický arganový olej a ďalšie vzácné ingrediencie vďaka zložitému procesu ultra zjemnovania, čo znížilo ich molekulárne velikosti na 1 mikron. Vďaka tejto revolučnej technológii bol vytvorený exkluzívny zamatový argánový krém.

Sada obsahuje:


- Krém na vlasy s arganovým olejom 75 ml

Zjemňujúci výživný krém na vlasy so 100% organickým argánovým olejom. Je obohatený o vitamín E, bambucké maslo a Aloe Vera s antioxidačnými, hydratačnými a elastizujúcimi účinkami. Už po prvom použití sú vlasy žiarivejšie, hodvábne jemné a pružné. Krém sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva žiadne zbytky. Dáva príjemný pocit pohody, zanecháva vlasy jemné, hydratované a príjemne ľahko voniace. Vhodný pre všetky typy vlasov.
 
- Masku s arganovým olejom 200 ml

Rekonštrukčná, uhladzujúca a zmäkčujúca maska na vlasy so 100% ultra-rafinovaným organickým arganovým olejom. Obsahuje aj ľanový olej, ktorý má hydratačné, výživné a upokojujúce vlastnosti. Neobsahuje parabeny.

Vlasy chráni, posilňuje a intenzívne hydratuje, zanecháva ich mimoriadne hodvábne, jemné, pružné a lesklé od korienkov ku končekom. Chráni farbu vlasov, vyživuje suché a krehké vlasy, ktoré účinne chráni proti poškodeniu behom chemickej úpravy, škodlivému UV žiareniu a tepelnej námahe.

30 ďalší výrobky v rovnakej kategórii: