Kadernícke nožnice Kiepe 227 - 5,5 Zobraziť väčší náhľad.

Kadernícke nožnice Kiepe 227 - 5,5

0100539

Nový

Kiepe Blue Fire Series 227/5,5 "sú profesionálne kadernícke nožnice na vlasy. Sú vyrobené z najlepšej japonskej oceľe. Diamantom brúsené ostrie. Nožnice sú vynikajúce pre detailný a precízny kĺzavý strih. Ergonomický tvar. Regulovateľný prítlak Vysoko lesklý vzhľad, perfektné technologicke spracovanie. Súčasti balenia je luxusné púzdro, olejček, náhradná opierka malíčku.

Viac detailov

Skladom

130,80 €

Viac info

Popis:

Kiepe Blue Fire Series 227/5,5 "sú profesionálne kadernícke nožnice na vlasy. Sú vyrobené z najlepšej japonskej oceľ. Diamantom brúsené ostrie. Nožnice sú vynikajúce pre detailný a precízny kĺzavý strih. Ergonomický tvar. Regulovateľný prítlak Vysoko lesklý vzhľad, perfektné technologicke spracovanie. Súčasti balenia je luxusné púzdro, olejček, náhradná opierka malíčku.

Prevádzame servis na tieto nožnice (brúsenie, nastavenie, ..).

Firma Kiepe professional ponúka produkty do celého sveta 60 rokov. Vášeň, inovácie a technológie sa tu stretávajú a vytvára jedinečné produkty - nástroje, ktoré sú odborníkmi v oblasti "Krásy". Kiepe professional sa môže pochváliť v súčasnosti svetovou širokú distribúciu, ktorá sa dotýka na všetkých kontinentoch s koncentráciou v najväčších európskych mestách. Každý výrobok je jedinečný a schopný svojou kvalitou, dizajnom a tradíciou slúžiť nám všetkým. MADE IN ITALY.

Náš tip:

Pri nákupe kaderníckych nožnic Kiepe 227 máte dopravu ZDARMA.

30 ďalší výrobky v rovnakej kategórii: