Znížená cena Farebná maska ​​na vlasy karamelová Compagnia Del Colore Caramel 300 ml Zobraziť väčší náhľad.

Farebná maska ​​na vlasy karamelová Compagnia Del Colore Caramel 300 ml

0041056

Nový

Compagnia Del Colore Color Mask je farebná maska na vlasy s vysokým obsahom vitamínov a minerálnych solí. Umožní vytvoriť vo vlasoch exotickú zmes farieb a odtieňov. Ľahko a rýchlo zvýrazní a oživí farebný odtieň, a zároveň vlasom dodá potrebnú výživu, hydratáciu, hebkosť a lesk. antistatický účinok, vlasy sa necuchají a ľahko sa rozčesávajú.

Viac detailov

Skladom

8,20 €

-40%

13,66 €

Viac info

Obsah: 300 ml

Popis:

Compagnia Del Colore Caramel je farebná maska s vysokým obsahom vitamínov a minerálny solí umožní vytvoriť vo vlasoch exotickú zmes farieb a odtieňov. Ľahko a rýchlo zvýrazní a oživí farebný odtieň a zároveň dodá vlasom potrebnú výživu, hydratáciu, hebkosť a lesk. Má antistatický účinok, vlasy sa nestrapatia a ľahko sa rozčesávajú. Vďaka kyslému pH 3,5 jednotlivé molekulárne štruktúry pigmentu ľahko vnikajú do vlasov, lepšie sa v nich zachytia a tým zaistia dlhodobý efekt tónovania. UV filter chráni farbu pred slnečným žiarením a voľnými radikálmi. Neobsahuje čpavok ani oxidanty, nezanecháva škvrny.

Všetky odtiene môžete vzájomne kombinovať a tým zvýrazniť osobitný vzhľad a farebný efekt.

Použitie:

Po umytí vlasov šampónom naneste masku pomocou štetca do uterákom vysušených vlasov. Pri aplikácii použite rukavice. Masku nechajte pôsobiť 3 – 5 min. ( pre intenzívnejší efekt 10-15 min.), potom dôkladne opláchnite.

30 ďalší výrobky v rovnakej kategórii: