Šampón pre mužov na potlačenie šedin ColorWin 150 ml Zobraziť väčší náhľad.

Šampón pre mužov na potlačenie šedin ColorWin 150 ml

0060019

Nový

Tento pánsky šampón pre potlačenie šedín je určený na pravidelné umývanie a posilnenie vlasov. Mimo to však hlavne pri pravidelnom používaní tiež obnovuje prirodzený odtieň vlasov a potláča šediny.

Viac detailov

7,29 €

Viac info

Obsah: 150 ml

Popis:

Tento pánsky šampón pre potlačenie šedín je určený na pravidelné umývanie a posilnenie vlasov. Mimo to však hlavne pri pravidelnom používaní tiež obnovuje prirodzený odtieň vlasov a potláča šediny. Zloženie obsahuje prírodné rastlinné extrakty ColorwiX, ktoré sú bohaté na fytopigmenty. Tie majú schopnosť zvýrazniť prirodzenú farbu vlasov, chrániť ich pred účinkami slnečného žiarenia a tiež podporujú stmavnutie vlasov. Malé množstvo farby v zložení zaručuje viditeľne rýchlejší efekt potlačenia šedín, ale nedochádza k vytvoreniu umelého vzhľadu. Tmavší odtieň je možné z vlasov postupne vymyť použitím iného šampónu. Produkt je určený pre tmavé vlasy, ktoré začínajú šedivieť.

 

Použitie:

Malé množstvo šampónu aplikujte na vlhké vlasy, jemne premasírujte a speňte. Šampón nechajte chvíľu pôsobiť a potom ho dôkladne opláchnite. Postup opakujte, ak je to nutné. Efekt šampónu je znateľný už po 10 dňoch pravidelného používania. Šampón je určený pre každodenné použitie.

30 ďalší výrobky v rovnakej kategórii: