Klimazony

Katalóg

Dostupnosť
Stav
Výrobca

Zľavnené produkty

Klimazony

Kadernícky klimazón je špeciálny kadernícky prístroj, ktorý slúži hneď k niekoľkým úkonom. Okrem vysúšania vlasov, slúži tiež k urýchľovaniu procesov farbenia. Vďaka kaderníckym klimazónom sa výrazne znižuje doba pôsobenia farby, od jej aplikácie až po umytie. To isté platí pre trvalé ondulácie, ale tiež pre pôsobenie rôznych regeneračných kozme...

Kadernícky klimazón je špeciálny kadernícky prístroj, ktorý slúži hneď k niekoľkým úkonom. Okrem vysúšania vlasov, slúži tiež k urýchľovaniu procesov farbenia. Vďaka kaderníckym klimazónom sa výrazne znižuje doba pôsobenia farby, od jej aplikácie až po umytie. To isté platí pre trvalé ondulácie, ale tiež pre pôsobenie rôznych regeneračných kozmetických prípravkov na vlasy. Kvalitné klimazóny môžu umožňovať spínanie jednolivých ohrievacích telies, iné majú digitálne nastavenie, alebo prednastaviteľné programy. V našej ponuke tiež nájdete klimazóny renomovanej talianskej skupiny AGV Group.

Viac

Klimazony Bol nájdený 1 produkt.

Zobraziť 1 - 1 z 1 položky.
  • Klimazón Genius je prednastavený digitálny vysúšač, jeho koncept je absolútne vyspelý -  výnimočný. Originálny umiestnenie vetráka vzadu prístroja, umožňuje rýchlejšie sušenie vlasov. Zvláštny design vovnútri sušiaku dodáva teplo a prúd vzduchu rovnomerne do vlasov a tým aj poskytuje vyvážené výsledky.

    1 020,00 €
    Skladom
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky.